Forever Malosi Fine Fragrance 30 ml

Forever Malosi Fine Fragrance 30 ml

199,00 zł
Brutto

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Pozwól sobie na odkrycie ekskluzywnego zapachu, który hołduje pamięci założyciela Forever, Rexa Maughana, oraz jego głębokiemu przywiązaniu do wysp Samoa. Zanurz swoje zmysły w potężnym i pełnym miłości aromacie, który oddaje ducha Samoańczyków.

Malosi w języku samoańskim oznacza siłę – to słowo stanowi fundament filozofii Forever, zgodnie z często powtarzaną przez Rexa maksymą: „Siła Forever tkwi w sile miłości”.

Forever Alofa Fine Fragrance emanuje tą siłą dzięki unikalnemu i wyrafinowanemu aromatowi, stworzonym specjalnie dla Forever. Wyraziste nuty zapachowe, takie jak bergamotka i drzewo sandałowe, doskonale komponują się z orzeźwiającymi aromatami cyprysu i cytrusów, tworząc stylowy zapach idealny na każdą okazję.

Nie tylko zapach zachwyca – również flakon Forever Malosi Fine Fragrance został zaprojektowany z dbałością o każdy detal. Zdobiony tradycyjną grafiką kulturową autorstwa samoańskiego artysty, flakon odzwierciedla prawdziwe znaczenie słowa "malosi".

Kiedy używasz Forever Malosi Fine Fragrance, wybierasz siłę i pewność siebie, które będą Ci towarzyszyć przez cały dzień i wieczór. Ten starannie skomponowany zapach perfekcyjnie i uwodzicielsko dopełnia każdą stylizację.

  • Roślinna kompozycja nut ciepłych, drzewnych i pieprznych
  • Unikalny i wyrafinowany
  • Doskonały na każdą okazję
Brak opinii

5 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń