Precision Liquid Eyeliner Forever

Precision Liquid Eyeliner

106,42 zł
Brutto

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Forever Living Eyeliner to produkt, bez którego większość kobiet nie wyobraża sobie aktualnie życia. Wyrazista kreska namalowana na górnej powiece to nieodłączny element pewnych siebie bizneswoman, jak i kobiet zajmujących się domem. Jego uniwersalizm sprawia, że kochamy go zarówno latem, jak i zimą, a on odpłaca nam swoimi coraz lepszymi wersjami. 

Precision Liquid Eyeliner marki Sonya to produkt kompleksowo dbający o kobietę. Oprócz swojej głównej funkcji jaką jest zabarwienie brzegu powieki, może on poszczycić się również profilem pielęgnacyjnym. Zawarte w produkcie olejki naturalnego pochodzenia nawilżają powiekę oraz ułatwiają jej koloryzację. 

Produkt marki Sonya charakteryzuje się ponadto ergonomicznym kształtem, który w znacznym stopniu ułatwia użytkowanie. Odpowiednio wyprofilowany aplikator stapia się ze skórą, dzięki czemu kreska jest równa i miękka. Na uwagę zasługuje także trwałość eyelinera, która jest utrzymywana poprzez składniki naturalnego pochodzenia. 

Precision Liquid Eyeliner to kosmetyk niezbędny w kosmetyczce każdej nowoczesnej kobiety. Umiarkowana cena, ergonomia użytkowania oraz trwałość- czego chcieć więcej?

© Uwaga opis autorski forever-suplementy.pl - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów lub ich fragmentów zamieszczonych w sklepie forever-suplementy.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych

Brak opinii

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń