Forever Aloesowy Tonik Odświeżający

Aloesowy Tonik Odświeżający

1 Opinie

Dostawa od 5,50 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Sucha skóra to problem z którym boryka się wiele kobiet. Brak odpowiedniego nawilżenia jest nie tylko problemem estetycznym, ale również zdrowotnym. Nieprawidłowa ilość wody zlokalizowanej wewnątrzkomórkowo to przyczyna zaburzeń metabolicznych prowadzących do zaistnienia wielu schorzeń.

Aloesowy Tonik Odświeżający Forever to innowacyjny tonik odświeżający, niezawierający w swym składzie wysuszającego alkoholu. Główna oś działania toniku oparta jest na wyciągu z aloesu. Jego działanie wspomagane jest poprzez inne substancje nawilżające takie jak gliceryna czy olejek jojoba. Ponadto zawarty w preparacie wyciąg z ogórka odpowiedzialny jest za przedłużone uczucie świeżości, które jest szczególnie mile widziane letnią porą. Oprócz wyżej wymienionych substancji, w Aloe Refreshing Toner znajdziemy wyciąg z białej herbaty (wspomaga ona utrzymanie prawidłowego nawilżenia skóry) oraz kwas hialuronowy wiążący cząsteczki wody. 

Idealny miks substancji nawilżających to świetna alternatywa dla gęstych mleczek oraz alkoholowych toników. Świeżość, nawilżenie oraz piękny wygląd skóry- to cechy, które otrzymasz w związku z regularnym stosowaniem preparatu Aloe Refreshing Toner.

© Uwaga opis autorski forever-suplementy.pl - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów lub ich fragmentów zamieszczonych w sklepie forever-suplementy.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych

1 Opinie

Fantastyczny produkt
N areszcie tonik bez alkoholu który nie wysusza! jest świetny. Trochę drogi ale kupiłam z 10% rabatem i z darmową dostawą więc nie jest tak źle :) A szczerze mówiąc nigdy nie miałam tak dobrego jakościowo produktu a moja twarz naprawdę to odczuwa!

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń

     aloes forever sklep promocje gratisy