forever hydrating serum

Forever Hydrating Serum

211,39 zł
Brutto

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Twoja skóra potrzebuje dogłębnego nawilżenia? Wybierz Forever Hydrating Serum, zawierające aż cztery rodzaje kwasu hialuronowego. Składniki te współpracują ze sobą, aby nawilżyć powierzchnię skóry i zatrzymać wodę w jej wnętrzu. Dzięki temu zwiększy się jej elastyczność, zmarszczki zostaną widocznie wygładzone, a skóra nabierze młodzieńczego wyglądu.

Suchość skóry, będąca wynikiem ekspozycji na szereg negatywnych czynników zewnętrznych, może przyczyniać się do szybszego starzenia się i utraty jędrności. Forever Hydrating Serum to wysokiej jakości produkt, który przywraca skórze odpowiedni poziom nawodnienia. Dzięki temu skóra staje się miękka i wygładzona, a także zyskuje promienny wygląd. Produkt ten przeznaczony jest dla wszystkich osób zmagających się z nadmiernym przesuszeniem skóry.

Stosowanie Forever Hydrating Serum razem z kremem o właściwościach nawilżających marki Forever wspiera jego działanie, zapewniając skórze jeszcze lepsze nawodnienie. Dzięki temu stanie się ona zdrowsza i silniejsza. Cztery rodzaje kwasu hialuronowego zawarte w Forever Hydrating Serum czynią skórę bardziej miękką i sprężystą. Serum skutecznie nawilża nawet głębsze warstwy skóry, co znacząco spowalnia procesy starzenia, takie jak utrata jędrności czy powstawanie zmarszczek. Serum marki Forever odżywia i nawilża skórę, aby mogła dłużej zachować piękny wygląd.

Forever Hydrating Serum zawiera aż cztery różne formy kwasu hialuronowego!

• Wysokocząsteczkowy hialuronian sodu tworzy filtr ochronny na powierzchni skóry, zmniejszając utratę wody od środka, jednocześnie zapewniając 24-godzinne nawilżenie i wsparcie przeciw negatywnym czynnikom zewnętrznym.

• Hialuronian sodu utrzymuje wodę na powierzchni skóry.

• Szybko wchłaniający się hialuronian sodu jest „spijany” przez skórę, wyśmienicie ją nawadniając.

• Niskocząsteczkowy hialuronian sodu jest błyskawicznie wchłaniany przez górne warstwy skóry, nawadniając i ożywiając ją od środka.

Brak opinii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń