Forever Aloe Shave

Aloe Shave

1 Opinie

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Aloe Shave marki Forever Living Products to luksusowy, pieniący się żel do golenia na bazie czystego miąższu aloesuAloes sprawia, że ryzyko pojawienia się podrażnień po goleniu jest znacznie mniejsze, ponieważ jego miąższ wyróżnia się właściwościami chłodzącymi oraz kojącymi. Poza tym żel został wzbogacony takimi składnikami pielęgnacyjnymi jak gliceryna i arginina.

Żel do golenia marki Forever Living Products doskonale się pieni, sprawiając, że kosmetyk jest bardzo wydajny i wystarcza na długi czas. Zastosowanie żelu sprawia, że skóra jest przygotowana do golenia. Jest zmiękczona oraz optymalnie nawilżona, dzięki czemu podczas golenia nie dochodzi do dodatkowych podrażnień.

Aloe Shave to produkt dedykowany zarówno mężczyznom, jak i kobietom. Doskonale sprawdza się zarówno przy goleniu zarostu na twarzy, jak i depilacji nóg, pach i okolic bikini.

Pianka do golenia Aloe Shave nie jest testowany na zwierzętach. 

Sposób użycia:

Przed rozpoczęciem golenia należy nanieść odpowiednią ilość żelu na zwilżoną skórę. Żel następnie należy dokładnie rozprowadzić do momentu uzyskania piany. Po goleniu pozostałą pianę należy spłukać dużą ilością wody. Następnie skórę można wytrzeć i nałożyć kolejne kosmetyki pielęgnacyjne.

© Uwaga opis autorski forever-suplementy.pl - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów lub ich fragmentów zamieszczonych w sklepie forever-suplementy.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych

1 Opinie

Bardzo dobry produkt!
super
Na

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń

     aloes forever sklep promocje gratisy