Indianie peruwiańscy od wieków wykorzystują korzeń maca. Warzywo to słynie z wielu dobroczynnych właściwości, miedzy innymi przeciwosteoporozowych. Pozwala to wspierać zdrowe i mocne kości. Korzeń maca pomaga również zmniejszyć kobiece dolegliwości menstruacyjne, a także złagodzić objawy menopauzy. Warzywo to jednak najbardziej znane jest jako środek na poprawę sprawności seksualnej mężczyzn oraz kobiet. Pozytywnie wpływa również na zwiększenie płodności.

Forever Multi-Maca zawiera korzeń maca, inaczej Lepidium meyenii lub Lepidum peruvianum. Mieszkańcy Peru od tysięcy lat forever multi macawykorzystują go w tradycyjnej medycynie. Posiada on wiele właściwości zdrowotnych, przyczynia się miedzy innymi do wzmocnienia organizmu. Doskonale radzi sobie również z łagodzeniem objawów menopauzy czy tez menstruacji. Warzywo to jest przede wszystkim zalecane osobom, które mają problemy z potencją lub płodnością.

Forever Multi-Maca zawiera peruwiańską roślinę leczniczą, która korzystnie wpływa na popęd płciowy mężczyzn, nie wpływając na poziom hormonów płciowych. Pozwala również utrzymać sprawność seksualną, zarówno u mężczyzn, jak i kobiet. Korzeń ten jest także cennym źródłem białka oraz aminokwasów, takich jak arginina. Może ona przyczynić się miedzy innymi do zwiększenia liczby i ruchliwości plemników, co korzystnie wpłynie na zwiększenie płodności. Odpowiada ona również za prawidłowe ukrwienie narządów płciowych.

© Uwaga opis autorski forever-suplementy.pl - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów lub ich fragmentów zamieszczonych w sklepie forever-suplementy.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.Jeden tekst naszego autorstwa kosztuje 10 000zł netto.