Maseczki w płachcie, zwane też maseczkami w płacie lub na tkaninie, cieszą się obecnie wielką popularnością. Ich forma jest nie tylko atrakcyjna i nietuzinkowa, ale też pozwala na uzyskanie lepszych efektów. Tkaniny dobrze przylegają do twarzy, więc dobroczynne substancje zawarte w takich maseczkach mogą dotrzeć do skóry lepiej i skuteczniej. Jednakże na tle takich maseczek wyróżnia się maska Forever Aloe Bio-Cellulose Mask™. Czym się charakteryzuje?

Forever Aloe Bio-Cellulose Mask™
Nietypowa maseczka Biocelulozowa

Najważniejszą cechą tego produktu jest fakt, że nie został on wykonany z typowych dla takich masek formy tkanin, ale z biocelulozy. Materiał ten jest niezwykle cienki, co sprawia, że maseczka działa jeszcze skuteczniej. Cenne substancje, jakimi bioceluloza jest nasączona, mogą jeszcze lepiej docierać do każdego zakamarka skóry, doskonale ją odżywiając.
A jakie działanie oferuje Forever Aloe Bio-Cellulose Mask™? Jest to produkt zawierający specjalnie spreparowany ekstrakt z aloesu. Roślina ta jest znana ze zmiękczania, wygładzania i doskonałego nawilżania skóry. Poza tym w maseczce można znaleźć inne roślinne składniki, między innymi zieloną herbatę, pomagającą usuwać toksyn ze skóry i mającą działanie oczyszczające czy wyciąg z kasztanowca, który pobudza krążenie krwi, rozjaśnia skórę, usuwa przebarwienia i świetnie matowi. Roślinne składniki są dużo lepsze i bezpieczniejsze dla skóry niż chemiczne, toteż maseczka ta jest godna polecenia. W dodatku po zdjęciu jej z twarzy resztek dobroczynnych substancji nie trzeba zmywać - mają one wchłonąć się w skórę.

© Uwaga opis autorski forever-suplementy.pl - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów lub ich fragmentów zamieszczonych w sklepie forever-suplementy.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych