Niezwykła pasja i zaangażowanie może prowadzić tylko do jednego - sukcesu na globalną skalę. Firma Forever, która swoje pierwsze kroki stawiała na przełomie lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych, dzisiaj jest jednym z najważniejszych i najbogatszych przedsiębiorstw, która za główny cel postawiła sobie zdrowie i samopoczucie każdego z nas. 

Historyczne spotkanie, które stanowi zalążek całego Forever Living Products, odbyło się w Tempe w Arizonie, a Firma Forever Living oficjalnie zaczęła działać już w roku 1978. Spotkanie zorganizowane przez Rexa Maughana z innymi, przyszłymi członkami firmy zainicjowało wspaniałą ideę: poprzez wyjątkowe produkty wspierać zdrowie oraz samopoczucie. Do tej pory nic się w tej idei nie zmieniło, natomiast przedsiębiorstwo rozwinęło swoją działalność prawie na cały świat. Niezwykły produkt nie potrzebuje reklamy - klienci produktów Forever Living spontanicznie dzielą się swoimi pozytywnymi opiniami, a to wystarczy, by firma wciąż dążyła do jeszcze lepszej jakości. W tej chwili jest jednym z najbogatszych przedsiębiorstw w swojej kategorii dystrybuowania produktów w sieci bezpośredniej. 

Firma Forever Living Products

W tej chwili to już wieloletnie doświadczenie, które procentuje niezwykłą znajomością rynku, potrzeb konsumentów, wiedzą oraz chęcią wdrażania wciąż nowych i jeszcze lepszych rozwiązań. Z tego powodu Forever Living Products przestał swoją firmę opierać na podwykonawcach, a stworzył własne plantacje aloesu, zakłady przetwórcze i magazyny. Takie działania doprowadziły do tego, że ma kontrolę nad swoimi produktami na każdym etapie: od malutkich sadzonek na polach do ostatecznie zapakowanego produktu na półkach. To kontrola jakości oraz kosztów na każdym etapie, dzięki temu Firma Forever może skoncentrować się na produkcie i jego jakości.

Forever Living zainicjowało powstanie, tzw. Forever Business Owners, które stowarzysza ludzi z ponad 160 krajów i te niezwykłe produkty wpływające na zdrowie i samopoczucie, dotarły już niemal na każdy kontynent. To międzynarodowe przedsiębiorstwo wzbogacające życie milionów ludzi. Rex Maughan, który teraz może szczycić się niezwykłym i długim doświadczeniem, stworzył firmę, która jest niepodobna do żadnej innej. Ten prekursor wciąż czynnie angażuje się w działalność Forever Living Products, dzieli się pomysłami i wdraża innowacje. Wyjątkowe produkty i stabilny model biznesowy pozwoliły również na rozwój działalności charytatywnej. W 2009 roku powstał projekt Forever Giving, który wspiera globalne ubóstwo. Fundacja inicjuje współpracę z organizacjami charytatywnymi  na całym świecie, aby wspomagać walkę z głodem, brakiem opieki medycznej szczególnie wśród dzieci, szeroko pojętym ubóstwem oraz usuwaniem skutków naturalnych kataklizmów.