Firma Forever Living została założona w Stanach Zjednoczonych w 1978 roku, a jej twórcą był Rex Maughan. Pragnął on oferować swoim klientom zdrowe produkty na bazie aloesu, które będą wyróżniać się swoją wysoką jakością. Od ponad 40 lat przedsiębiorstwo stale się rozwija, wprowadzając kolejne unowocześnienia. Tworzenie marki oparte zostało na unikalnych wartościach, którymi firma ta dzieli się ze swoimi klientami. Dzięki temu, że jest ona tworzona przez ludzi z pasją i doświadczeniem, stale wdrażane są nowe produkty oraz innowacyjne rozwiązania. Pozwala to na wprowadzanie wielu różnych udoskonaleń, które przyczyniają się do tworzenia jeszcze lepszych i zdrowszych wyrobów. Jako firma produktowa, Forever dba o każdy aspekt działalności. Dzięki przestrzeganiu najwyższych standardów, jakość oferowanych produktów potwierdzona jest licznymi certyfikatami.

The Aloe Vera Company

Forever Living to największy na świecie plantator, producent, a także dystrybutor aloesu i produktów aloesowych. Własne plantacje, zakłady wytwórcze oraz magazyny umożliwiają stałą kontrolę, dzięki czemu oferowane produkty posiadają najwyższą jakość. Ręcznie zrywane liście aloesu przetwarzane są w ciągu the aloe vera companykilku godzin, co gwarantuje zachowanie czystego, świeżego miąższu aloe vera. Dzięki temu zachowuje on swoje dobroczynne właściwości, które są doskonałym wsparciem dla zdrowia i urody. Stosowany proces wytwarzania „od rośliny do produktu” sprawia, że w asortymencie Forever znajdują się jedynie najwyższej jakości produkty. Umożliwia to nadzór całego procesu wytwórczego – od badania surowców przed rozpoczęciem produkcji, aż do kontroli gotowych wyrobów. Dzięki temu spełniają one najwyższe standardy, co sprawia, że są one znane i cenione na całym świecie.

Pasja i zaangażowanie

Firma aloesowa Forever Living jest tworzona z pasją oraz zaangażowaniem, a jej celem jest ciągły rozwój i udoskonalanie. Dzięki znacznym inwestycjom plantacje oraz zakłady wytwórcze są stale ulepszane, co pozwala na tworzenie innowacyjnych produktów. Wśród nich znajdują się napoje aloesowe, takie jak Aloe Vera Gel®, Aloe Berry Nectar® oraz Aloe Peaches®. Produkty te są przetwarzane w procesie aseptycznym, dzięki czemu nie zwierają one konserwantów. Wysoka zawartość miąższu aloesowego sprawia, że posiadają one nie tylko pyszny i orzeźwiający smak, ale też niezwykle dobroczynny wpływ na zdrowie. Oprócz napojów Forever oferuje także między innymi kosmetyki aloesowe do codziennej pielęgnacji, suplementy diety oraz produkty pszczele.