Forever Aloe Vera Gel jest teraz dostępny w nowej, mniejszej wersji. Opakowanie o pojemności 330 ml zawiera ten sam doskonały produkt, jaki znajduje się w klasycznym, litrowym kartonie. Forever Aloe Vera Gel Mini zawiera 99,7% czystego miąższu z wnętrza liści aloesu, co zapewnia nie tylko wyśmienity smak, ale też wiele korzyści dla zdrowia.

Zarówno litrowa wersja, jak i ta o pojemności 330 ml pakowana jest w procesie aseptycznym. Dodatkowo do produkcji nie użyte zostały żadne konserwanty ani sztuczne aromaty. Natomiast wysoka zawartość witaminy C korzystnie wpływa na funkcjonowanie organizmu. Forever Aloe Vera Gel 330ml przyczynia się między innymi do oczyszczenia przewodu pokarmowego, wzmacnia również układ odpornościowy. Dodatkowo zwiększa energię, a także siły witalne.aloes forever zastosowanie

Miąższ aloesowy, który znajduje się zarówno w opakowaniu litrowym, jak i w wersji o pojemności 330 ml, otrzymał certyfikat Międzynarodowej Rady Naukowej ds. Aloesu. Roślina ta zbierana jest ręcznie na plantacjach Forever Living, następnie zostaje filetowana i przetwarzana. Proces ten odbywa się w ciągu kilku godzin od momentu zebrania, dzięki czemu aloes zachowuje najwyższą jakość, świeżość, a także właściwości zdrowotne.

Opakowanie Aloes Forever Mini jest przyjazne środowisku, ponieważ w 100% nadaje się ono do recyklingu. Natomiast użycie 6 warstw ochronnych zapewnia zachowanie świeżości produktu przez długi czas. Z kolei jego mała pojemność sprawia, że z łatwością można go zabrać na przykład w podróż. Aloes Do Picia Forever dostępny jest w zestawach, które zawierają 12 sztuk produktu o pojemności 330 ml.

© Uwaga opis autorski forever-suplementy.pl - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów lub ich fragmentów zamieszczonych w sklepie forever-suplementy.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.Jeden tekst naszego autorstwa kosztuje 10 000zł netto.