Do niedawna Aloes Forever oferowany przez Forever Living Products posiadał żółte, plastikowe opakowanie. W połowie roku 2018 zostało ono zmienione na kartonowe. Opakowanie to wytwarzane jest z materiałów, które w całości podlegają recyklingowi. Zastosowana do tego technologia Tetra Pak umożliwiła wprowadzenie do oferowanego napoju aloesowego wiele ulepszeń. Dzięki temu zachował on swój świeży, wyrazisty smak, a także naturalne właściwości prozdrowotne.

Do produkcji napoju aloesowego Forever wykorzystuje się proces aseptyczny, dzięki czemu nie zawiera on żadnych konserwantów. Brak sztucznych dodatków sprawia, że jego smak zachowuje świeży i doskonały aromat, natomiast napój nie traci swoich zdrowowtnych właściwości.

aloes do picia forever gdzie kupicDodatkowo aloes firmy Forever Living Products poddawany jest dokładnej kontroli, dzięki czemu spełnia on najsurowsze normy jakości. Forever Aloe Vera Gel posiada w swoim składzie 99,7% miąższu z liści aloesu. Dzięki temu napój ten jest nie tylko smaczny, ale również korzystnie wpływa na zdrowie.

Dostępne są trzy wersje napoju aloesowego Forever Living Products:

Forever Aloe Vera Gel – zawiera 99,7% czystego miąższu aloesowego, nie zawiera konserwantów ani sztucznych słodzików;
Forever Aloe Peaches – napój aloesowy o smaku brzoskwiniowym, wzbogacony w witaminę C;
Forever Aloe Berry Nectar – napój zawierający 90,7% miąższu aloesowego, posiada rześki żurawinowo-jabłkowy smak.

Aloe vera posiada niezwykle korzystny wpływ na zdrowie człowieka, dlatego warto włączyć go do swojej diety w formie napoju, który oferowany jest przez Forever. Ponadto składniki zawarte w aloesie cechują się wszechstronnym, synergetycznym działaniem, dzięki czemu ich lecznicze właściwości są wzmocnione.

© Uwaga opis autorski forever-suplementy.pl - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów lub ich fragmentów zamieszczonych w sklepie forever-suplementy.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.Jeden tekst naszego autorstwa kosztuje 10 000zł netto.