Forever Pomesteen Power

Pomesteen Power

2 Opinie
120,00 zł
Brutto

Dostawa od 5,50 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Forever Pomesteen Power jest niezwykłą mieszanką soków i ekstraktów owocowych. Główną zaletą tego produktu jest jego silne działanie antyoksydacyjne, co doskonale wpływa na stan naszego zdrowia, jak i ogólne samopoczucie. A wszystko dzięki zdolności zwalczania wolnych rodników, które mają swój udział w procesie starzenia się, występowaniu miażdżycy czy raka. W składzie Pomesteen Power znajdują się soki i wyciągi z granatu, gruszki, malin, jeżyn, jagód, mangostanów oraz pestek winogron. Ten zdrowy i pełen wartości odżywczych mix pomoże utrzymać Twój organizm w jak najlepszym stanie. Każdy z owoców wchodzących w skład tego preparatu charakteryzuje się wysoką wartością ORAC (Oxygen Radical Absorbance Capacity), czyli siłą pochłaniania wolnych rodników, dzięki czemu masz pewność działania antyoksydacyjnego wewnątrz Twojego organizmu.

Dodatkowo produkt ten jest bogaty w żelazo, witaminę C, A oraz E, co dodatkowo wpływa na poprawę zdrowia. Napój ten ma charakterystyczny, egzotyczny smak. Zestaw witamin i minerałów zawarty w Pomesteen Power wspomaga produkcję kolagenu, usprawnia działanie układu krwionośnego, a także poprawia wygląd zębów, skóry, włosów i wzmacnia kości i chrząstki. Dzięki temu suplementowi zmniejsza się również odczuwanie zmęczenia.

© Uwaga opis autorski forever-suplementy.pl - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów lub ich fragmentów zamieszczonych w sklepie forever-suplementy.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych

2 Opinie

Ciekawy
Dobry smak i połączenie składników , miło się pije i czuć pomoc witaminek

Rewelacyjny
Dobry w smaku i w działaniu

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

13 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń

     aloes forever sklep promocje gratisy