Aloe Bits N'Peaches

Aloe Bits N'Peaches

124,90 zł
Brutto

Aloes to dar natury, który od wieków wykorzystywany jest w medycynie naturalnej. W laboratoriach Forever połączono jego miąższ z cząsteczkami brzoskwini. A połączenie to zadedykowano najmłodszym.

Tylko naturalne składniki

Natury nie trzeba poprawiać. Z niej należy czerpać. I taka właśnie filozofia przyświecała twórcom miąższ aloe vera forever z brzoskwiniami. Ten niezwykły preparat to połączenie 100% miąższu aloesu z cząsteczkami brzoskwini, które nie tylko nadają wyjątkowy smak, ale ubogacają działanie preparatu. A to wszystko w optymalnych proporcjach, jakich potrzebuje młody organizm, by prawidłowo się rozwijać i skutecznie chronić przed chorobami.

Pełen wachlarz witamin i minerałów

W diecie dzieci i dojrzewających nastolatków absolutnie nie może ich zabraknąć. Niedobór to nie tylko kwestia złego samopoczucia, czy problemów z kondycją, ale też zagrożenie powstania wad czy poważnych chorób. Dlatego Forever Living Aloe Bits N'peaches jest tak dobrym rozwiązaniem.

Aminokwasy i kwasy tłuszczowe

Również ich nie brakuje w Aloe Bits N'peaches. Dzięki temu preparat dba o prawidłowy rozwój kości i stawów, hamując jednocześnie działanie mediatorów pro zapalnych. Co więcej dzięki wysokiej zawartości czystego aloesu, wspiera organizm w walce ze stresem i pomaga mu adaptować się w trudnych i emocjonalnych sytuacjach.

Cenne źródło kartenoidów

Dzięki dodaniu do aloesu cząsteczek brzoskwini, napój stał się też cennym źródłem karotenoidów i witaminy A, które po pierwsze chronią organizm przed działaniem wolnych rodników, a po drugie pobudzają skutecznie naturalny system odpornościowy.

Niezwykły smak i wysoka skuteczność - to właśnie sprawia, że Aloe Bits N'peaches jest doskonałym wyborem dla uzupełnienia diety dziecka.

© Uwaga opis autorski forever-suplementy.pl - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów lub ich fragmentów zamieszczonych w sklepie forever-suplementy.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych

Brak opinii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

11 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń

                                                                                                                                                        

TYLKO U NAS

DARMOWA DOSTWA!

NA WSZYSTKIE PRODUKTY

WYSYŁKA ZA  0ZŁ